3rd Quarter Honor Roll - Juniors




FIRST HONORS
Abel, Jacob R.
Accurso, Joseph M.
Albers, Nicholas J.
Albers, Wyatt J.
Bacon, Spencer J.
Balzano, Adam D.
Besl, Justin S.
Blake, Benjamin W.
Bley, Eric R.
Broxterman, Andrew P.
Catania, Samuel J.
Codling, Samuel A.
Conway, Christopher J.
Cron, Nicholas B.
Daeschner, David R.
Dettmer, Kaleb M.
Durr, Tyler S.
Ellis, Trevor S.
Estep, Trevor J.
Eubanks, Andrew G.
Gavin, Brent S.
Gilkey, Austin J.
Grady, Mitchel J.
Groll, Eric M.
Guck, Eli W.
Halloran, Samuel L.
Hammann, Adam J.
Harp, Zachary T.
Harrison, Jack A.
Henn, Jacob S.
Hicks, Benjamin J.
Hill, Nathan M.
Hils, Alexander J.
Hirth, Connor M.
Huhn, Benjamin C.
Hurley, Daniel J.
Huschart, Joseph D.
James, Quinn P.
Jarvis, Adam R.
Johnson, Connor B.
Johnson, Nathan R.
Kearns, Andrew D.
Kearns, Timothy J.
Kerley, Alex V.
Klaserner, Adam J.
Kuderer, Alex D.
Langen, Eric C.
Langen, Louis J.
Leesman, Patrick A.
Lenhardt, Maxwell N.
Loechtenfeldt, Devin B.
Marlman, Justin M.
Martin, Casey J.
Mazza, Charles F.
McMahon, Sean M.
Merk, Nicholas W.
Monahan, Joseph C.
Mullins, Alexander R.
Mullins, Tyler S.
Murphy, Braedy W.
Myers, Brandon P.
Needham, Simon W.
Niederhausen, Robert W.
Plagge, Owen C.
Renner, Nicholas G.
Rhoads, Jacob D.
Richards, Solomon J.
Rieder, Nicholas J.
Rinear, Brandon M.
Rinear, Timothy R.
Sabato, Vincent J.
Scholtes, William C.
Schultz, Brandon T.
Shibinski, Andrew M.
Sponaugle, Jason P.
Stautberg, Timothy P.
Sullivan, Nicholas A.
Tressler, Matthew S.
Tuttle, Jeffrey D.
Wagner, Austin P.
Walz, David R.
Weast, Morgan S.
Wilburn, Spencer L.
Worsham, Tristan G.
Wullenweber, Stuart E.
 SECOND HONORS
Adams, Robert A.
Anderson, Patrick J.
Bill, Kevin M.
Blair, Zachary M.
Bredestege, Carter J.
Burdsall, Henry O.
Carroll, Andrew J.
Ciarla, Nicholas A.
Clark, Alex M.
Coy, Samuel
Crump, John Paul J.
Dirr, Nicholas E.
Faecher, Jack M.
Feeney, Jacob M.
Galvin, Jacob T.
Garnett, Charles R.
Keehan, John E.
Klaserner, Drew R.
Klosterman, Nicholas B.
Lammers, Joshua G.
Linneman, Dennis J.
Mahon, Matthew A.
Martin, Bryce A.
Mastruserio, Luke J.
Miller, Eric E.
Morena, Vito D.
Myers, Jacob C.
Nieman, Daniel J.
O'Brien, John T.
Odum, Niko F.
Sanfillippo, Jack G.
Schmitt, Matthew D.
Stapleton, Riley J.
Varney, Anthony J.
Weidner, Nicholas M.
Witt, Jason P.
Wright, Nathan P.
Yuellig, Cole M.